Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний стіл ST34-FX Дуб
Розміри:
- довжина: 160 см (у розкладеному вигляді 210 см)
- ширина: 95 см
- висота: 76 см
- основа: 80x45x62 см
Матеріал:
- стільниця + вставка + основа – МДФ декоративний ламінат
Колір:
- дуб
Інше:
- розкладання: складна вставка зберігається у столі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 950 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 214 ₴







