Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл ST36-FX Натуральний дуб/Білий
Розміри:
- довжина: 110 см
- ширина: 70 см
- висота: 75 см
- товщина стільниці: 1,8 см
- профіль ніжки: 4,5x4,5 см
Матеріал:
- каучукове дерево
Колір:
- стільниця: натуральний дуб
- основа: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір | Натуральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 679 ₴




