Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стілець ISO Сірий/Чорний
Розмір:
ширина сидіння 45 см
ширина сидіння з каркасом 53 см
глибина 41 см
висота до сидіння 45 см
загальна висота 77 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота з урахуванням спинки | 77 см |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴




