Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло CX-0246M Чорний/Сірий
Офісне обертове крісло
Матеріал: еко шкіра
Колір: чорний-сірий
Механізм TILT
Розміри
ширина сидіння: 50 см
ширина з підлокітниками: 58 см
глибина: 47 см
висота: 110-120 см
висота сидіння: 47-57 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 47 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 716 ₴



