Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло CX-0898H Рожевий
Поворотне крісло рожеве матеріал
Розміри:
Ширина сидіння: 52 см
Ширина сидіння з підлокітниками: 62 см
Глибина сидіння: 48 см
Загальна глибина: 51 см
Загальна висота: 116-125,5 см
Висота сидіння: 48-57 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 51 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 271 ₴



