Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло FB11-FX Чорний
Міцне виконання, простий монтаж.
Сидіння та спинка з мембранної тканини.
Пневматичний телескопічний механізм регулювання вниз/вгору.
Вільне відхилення крісла назад, можливість блокування.
Регулювання сили опору відхилення крісла.
Весь комплект розібраний і запакований в оригінальну коробку.
Усередині упаковки знаходиться інструкція з монтажу.
Розміри:
- ширина спинки: 45 см
- ширина разом з підлокітниками: 60 см
- висота спинки: 73 см
- глибина сидіння: 47 см
- висота крісла: 116-125 см
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Висота спинки | 73 см |
- Ціна: 5 081 ₴



