Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло FB13-FX Сірий/Білий
Розміри:
- ширина: 59 см
- глибина: 48 см
- загальна висота: 107-117 см
- висота сидіння: 44-54 см
Матеріал
- оббивка: мембранна тканина + сітка + екошкіра
- основа: пластик
Колір:
- сидіння + спинка: сірі
- основа + підлокітники: білі
Інше:
- механізм TILT
- фіксовані підлокітники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 343 ₴






