Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Поворотне крісло FB14-FX Сірий/Чорний
Розміри:
- ширина: 58 см
- глибина: 51 см
- загальна висота: 106-116 см
- висота сидіння: 47-57 см
Матеріал
- оббивка: екошкіра
- основа:
Колір:
- сидіння + спинка: сірий
- основа: чорна
Інше:
- механізм TILT
- фіксовані підлокітники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 58 см |
| Глибина крісла | 51 см |
| Висота з урахуванням спинки | 106 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴







