Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло FB16-FX Чорний
Розміри:
- загальна висота: 103-113 см
- висота сидіння: 43-53 см
- висота підлокітників: 62-70 см
- висота спинки: 64 см
- загальна ширина: 56 см
- ширина сидіння: 46 см
- глибина сидіння: 48 см
Матеріал
- оббивка: стьобана екошкіра + мембранна тканина
- основа: пластик
- колеса: каучук
Колір:
- чорний
Інше:
- механізм Tilt
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 103 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Мембранна тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 628 ₴



