Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Геймерське обертове крісло FB20-FX (Чорний-Червоний)
Розміри:
- загальна висота: 126-136 см
- висота сидіння: 44-54 см
- висота підлокітників: 70-80 см
- діапазон висоти підлокітників: 7 см
- висота спинки: 83 см
- ширина спинки: верх 59 - низ 46
- загальна ширина: 66 см
- ширина сидіння: 55 см
- глибина сидіння: 41 см
Матеріал
- оббивка: екошкіра
- основа: пластик
- колеса: пластик
Колір:
- сидіння + спинка: чорний з червоним
- основа: чорний з червоним
Інше:
- кут нахилу: 120°
- механізм Tilt
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорно-червоний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 126 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Ширина спинки | 59 см |
| Висота спинки | 83 см |
- Ціна: 7 548 ₴







