Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло FB21-FX (W) Бежевий/Білий
Розміри:
- загальна ширина: 64 см
- ширина сидіння: 50 см
- глибина сидіння: 44 см
- ширина спинки: 50 см
- висота спинки: 55 см
- загальна висота: 96-110 см
- висота сидіння: 45-55 см
- висота підлокітників: 69-79 см
Матеріал
- оббивка: мембранна тканина + сітка
- основа і колеса: поліпропілен
Колір:
- сидіння + спинка: бежевий
- основа + підлокітники: білий
Інше:
- механізм TILT
- підлокітники підйомні (складні)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 96 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 55 см |
- Ціна: 4 103 ₴









