Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло FB23-FX (B) Чорний-Сірий
Розміри:
- загальна ширина: 65 см
- ширина сидіння: 50 см
- глибина сидіння: 44 см
- ширина спинки: 46 см
- висота спинки: 67 см
- загальна висота: 97-107 см
- висота сидіння: 43-53 см
- висота підлокітників: 66-76 см
Матеріал
- оббивка: тканина + сітка
- основа і коліщата: поліпропілен (PP)
Колір:
- сидіння: темно-сірий
- спинка: чорний
- основа + підлокітники: чорний
Інше:
- механізм TILT
- фіксовані підлокітники
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 97 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Висота спинки | 67 см |
- Ціна: 3 884 ₴







