Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло FB24-FX (GR) Сірий
Розміри:
- загальна ширина: 66 см
- ширина сидіння: 51 см
- глибина сидіння: 46 см
- ширина спинки: 49 см
- висота спинки: 80 см
- загальна висота: 112-122 см
- висота сидіння: 45-55 см
- висота підлокітників: 61-71 см
Матеріал
- оббивка: тканина + сітка
- основа і колеса: поліпропілен
Колір:
- сидіння + спинка: сірий
- основа + підлокітники: сірий
Інше:
- механізм TILT
- фіксовані підлокітники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Висота спинки | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 526 ₴







