Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло FB26-FX (B) Чорний
Розміри:
- загальна ширина: 67 см
- ширина сидіння: 51 см
- глибина сидіння: 45 см
- ширина спинки: 49 см
- висота спинки: 65 см
- загальна висота: 118-128 см
- висота сидіння: 46-56 см
- висота підлокітників: 66-76 см
Матеріал
- оббивка: тканина + сітка
- основа і колеса: поліпропілен
Колір:
- сидіння + спинка: чорний
- основа + підлокітники: чорний
Інше:
- механізм TILT
- підлокітники: регульована висота
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 118 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Висота спинки | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 731 ₴









