Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло FB28-FX Сірий/Білий
Розміри:
- загальна ширина: 60 см
- ширина сидіння: 42 см
- глибина сидіння: 40 см
- висота спинки: 50 см
- загальна висота: 96-108 см
- висота сидіння: 45-55 см
- висота підлокітників: 61-73 см
Матеріал
- оббивка: тканинний матеріал + сітка
- основа: поліпропілен (PP)
Колір:
- сидіння + спинка: сірий
- основа + підлокітники: білий
Інше:
- базовий механізм
- підлокітники підйомні (складні)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 108 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Висота спинки | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴






