Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло FB31-FX Темно-сірий/Чорний
Розміри:
- загальна ширина: 60 см
- ширина сидіння: 50 см
- глибина сидіння: 51 см
- загальна глибина: 66
- ширина спинки: 50 см
- висота спинки: 67 см
- загальна висота: 105-115 см
- висота сидіння: 47-57 см
Матеріал
- оббивка: тканина
- основа: поліпропілен
Колір:
- сидіння + спинка: темно-сірий
- основа + підлокітники: чорний
Інше:
- механізм TILT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Темно-сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 67 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 971 ₴





