Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло FB34-FX (W) Рожевий
Висота:
Загальна висота крісла: 89 – 99 см
Висота до підлокітників: 65 – 75 см
Висота сидіння (від підлоги): 46,5 – 53,5 см
Висота самої спинки: 43 см
Ширина:
Загальна ширина (з підлокітниками): 59,5 см
Ширина сидіння: 48 см
Ширина спинки: 46 см
Глибина і основа:
Глибина сидіння: 47 см
Відстань між ніжками (глибина основи): 57 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 см |
| Глибина крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 89 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53.5 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Висота спинки | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 051 ₴






