Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло FB35-FX Рожевий
Висота:
Загальна висота крісла: 79 – 91 см
Висота сидіння (від підлоги): 42 – 54 см
Висота спинки (від сидіння): 49,5 см
Ширина:
Ширина сидіння: 46 см
Ширина спинки: 43 см
Глибина та основа:
Глибина сидіння: 49,5 см
Відстань між ніжками основи: 55 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 49.5 см |
| Висота з урахуванням спинки | 79 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Висота спинки | 49.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 154 ₴





