Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло FB36-FX Чорний
Висота:
Загальна висота крісла: 90.5 – 100.5 см
Висота до підлокітників: 65 – 75 см
Висота сидіння (від підлоги): 45 – 55 см
Висота спинки (від сидіння): 54 см
Ширина:
Загальна ширина з підлокітниками: 61 см
Ширина сидіння (оббивка): 48 см
Ширина спинки (вгорі): 46 см
Глибина і основа:
Діаметр основи: 59 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 31 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Висота спинки | 54 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 884 ₴






