Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло FB38-FX (GR) Сірий
Висота:
Загальна висота крісла (з підголівником): 121 – 131 см
Висота до підлокітників: 64 – 74 см
Висота сидіння (від підлоги): 48,5 – 58,5 см
Висота спинки разом з підголівником: 78 см
Ширина:
Загальна ширина (з підлокітниками): 63 см
Ширина сидіння: 52 см
Ширина підголівника: 50 см
Глибина і основа:
Глибина сидіння: 50 см
Відстань між основами: 61 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58.5 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 256 ₴






