Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Геймерське (комп'ютерне) крісло FB42-FX Чорний
ФУНКЦІЇ:
- механізм: TILT
- регульована і знімна поперекова подушка
- регулювання спинки в діапазоні 90-105°
- регулювання підголівника вгору і вниз з формованою піною
- підлокітник 2D (регулювання вгору і вниз/поворот)
Розміри:
- загальна ширина: 72 см
- ширина сидіння: 53 см
- глибина сидіння: 51 см
- загальна висота: 129-137 см
- висота сидіння: 45-53 см
Матеріал
- оббивка: екошкіра
- основа: поліпропілен (PP)
- підйомник класу 4
Колір:
- чорний із золотистими вставками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 72 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
- Ціна: 11 665 ₴








