Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Геймерське (комп'ютерне) крісло FB43-FX Чорний
ФУНКЦІЇ:
- механізм: TILT + розкладна спинка
- механізм висування та повернення поперекової спинки на 7 см
- регулювання спинки в діапазоні 90-180°
- підлокітник 4D (регулювання вгору і вниз, обертання вліво і вправо, вперед і назад)
- магнітна подушка під голову з піною memory
Розміри:
- загальна ширина: 72 см
- ширина сидіння: 58 см
- загальна глибина: 61 см
- висота спинки: 89 см
- загальна висота: 133-141 см
- висота сидіння: 49-57 см
Матеріал
- оббивка: тканинний матеріал + екошкіра
- спинка і сидіння виготовлені з формованої піни
- основа: поліпропілен (PP)
- підйомник класу 4
Колір:
- чорний із золотими вставками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 72 см |
| Глибина крісла | 61 см |
| Висота з урахуванням спинки | 141 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 58 см |
| Висота спинки | 89 см |
- Ціна: 13 987 ₴









