Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Геймерське (комп'ютерне) крісло FB45-FX Чорний
ФУНКЦІЇ:
- механізм: MultiBlock
- підлокітники: рухомі
- висувна підніжка
- регулювання нахилу спинки в діапазоні 90-135° та фіксація під будь-яким кутом
Розміри:
- загальна ширина: 66 см
- ширина сидіння: 54 см
- глибина сидіння: 48 см
- висота спинки: 86 см
- загальна висота: 117-125 см
- висота сидіння: 54-62 см
Матеріал
- оббивка: тканинний матеріал
- основа: метал, пофарбований порошковим способом
- підйомник класу 4
- потовщена подушка сидіння з формованого поролону
Колір:
- чорний із золотистими вставками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Висота спинки | 86 см |
- Ціна: 11 549 ₴









