Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло N-15 Рожевий
Висота до сидіння (регульована): 42-52 см
Загальна висота (регульована): 81-91 см
Висота підлокітників: 61-71 см
Висота підлокітників від сидіння: 21 см
Ширина сидіння: 42 см
Загальна ширина: 52 см
Глибина сидіння: 40 см
Висота спинки: 40 см
Матеріал: велюр, хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 81 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Висота спинки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 767 ₴



