Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло QZY-2501 Чорний
Міцне виконання, простий монтаж.
Сидіння та спинка з мембранної тканини "Siatka".
Пневматичний телескопічний механізм регулювання вниз/вгору.
Вільне відхилення крісла назад, можливість блокування.
Регулювання сили опору відхилення крісла.
Усе розібране та запаковане в оригінальну коробку.
Усередині упаковки знаходиться інструкція зі збирання.
Розміри обертового крісла:
- ширина спинки: 46 см
- висота спинки: 67 см
- ширина сидіння: 49 см
- глибина сидіння: 49 см
- ширина з підлокітниками: 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Висота спинки | 67 см |
- Ціна: 3 343 ₴



