Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комп'ютерне крісло QZY-2M Чорний/Синій
Обертовий стілець
Зовнішній розмір:
ширина 61 см
глибина 60,5 см
висота: 116-128 см
висота сидіння від 42,5 см до 54,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 60.5 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 971 ₴



