Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло QZY-41H Сірий/Білий
Крісло оснащене механізмом TILT, який дозволяє:
блокування у вертикальному положенні для роботи
регулювання висоти крісла
вільне гойдання
розміри:
ширина: 59 см
глибина: 52 см
висота: 121/131 см
висота сидіння: 46/56 см
тканина - сіра
еко шкіра - біла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Глибина крісла | 52 см |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 154 ₴



