Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Поворотний стілець QZY-68 Сірий/Чорний
Обертовий стілець
Зовнішній розмір:
ширина 56 см
глибина 55 см
висота: 92,5-104,5 см
висота сидіння від 41 см до 53 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 56 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 424 ₴



