Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Підвісні садові крісла F-03 Білий/Сірий
Набір містить: Кошик L (з основою і з подушкою) + Кошик XL (з основою і з подушкою)
Розміри:
Кошик L:
- загальна висота: 200 см
- висота до сидіння: 58 см
- висота кошика: 108 см
- ширина кошика: 95 см
- глибина сидіння: 60 см
- діаметр основи: 104 см
Кошик XL:
- загальна висота: 200 см
- висота до сидіння: 58 см
- висота кошика: 118 см
- ширина кошика: 105 см
- глибина сидіння: 70 см
- діаметр основи: 104 см
Матеріал:
- кошик: техноротанг
- основа: сталь, пофарбована порошковим способом
- сидіння (подушка): тканина (мають блискавку)
Колір:
- кошики: білий
- сидіння (подушки): сірий
- основи: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип гойдалки | Крісло підвісне |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал навісу | Штучний ротанг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Оснащення | Подушки |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 1080 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 600 мм |
- Ціна: 14 191 ₴






