Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло велюр FR1-FX Чорний/Золото
Розміри:
- загальна висота: 77,50 см
- висота сидіння: 39,50 см
- висота спинки: 37 см
- глибина сидіння: 42 см
- ширина сидіння: 38 см
- загальна ширина: 68 см
Матеріал
- оббивка: velvet
- ніжки: chrom
Колір:
- сидіння: чорне
- ніжки: золоті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 39.5 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 77.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 869 ₴



