Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло-гойдалка FR4-FX Quelle 05 Бежевий/Чорний
Розміри:
- загальна висота: 96 см
- висота сидіння: 46 см
- загальна ширина: 78 см
- загальна глибина: 92 см
Матеріал
- сидіння: тканина Teddy (Boucle), Davis Quelle 05
- каркас: метал, пофарбований порошковим способом
- полози: каучукове дерево
Колір:
- сидіння: бежевий
- каркас + полози: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип механізму хитання | маятниковий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 960 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 548 ₴






