Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладне крісло реклайнер FR6-FX Сірий
Розміри:
- загальна висота: 103 см
- висота сидіння: 45 см
- висота підлокітників: 61 см
- загальна ширина: 67 см
- ширина сидіння: 51 см
- загальна глибина: 74 см
- глибина сидіння: 51 см (у розкладеному вигляді 90 см)
- висота спинки: 66 см
Матеріал:
- тканина велюр Davis Riviera 91
Колір:
- сірий
Інше:
- розкладання за допомогою ручки
- металева система з пружинним механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний механізм | Немає |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір каркаса | Сірий |
| Наявність підлокітників | Да |
| Тип меблів | крісло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 67 см |
| Глибина | 74 см |
| Висота з урахуванням спинки | 103 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота | 1030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 278 ₴









