Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Поворотне крісло FR8-FX Бежевий/Чорний
Крісло має сидіння, що обертається на 360 градусів.
Розміри:
- загальна висота: 78 см
- загальна ширина: 96 см
- загальна глибина: 92 см
- глибина сидіння: 55 см
- ширина сидіння: 55 см
- висота сидіння: 39 см
- діаметр основи: 60 см
Матеріал
- сидіння: хутряна тканина
- каркас: метал, пофарбований порошковим способом
Колір:
- сидіння: бежевий
- основа: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 780 мм |
| Діаметр | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 804 ₴





Відправка з 26 червня 2026
