Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладне крісло реклайнер FR10-FX Сірий
Розміри:
- загальна висота: 100 см
- висота сидіння: 48 см
- висота підлокітників: 64 см
- загальна ширина: 74 см
- ширина сидіння: 51 см
- загальна глибина: 92 см
- глибина сидіння: 52 см
- висота спинки: 63 см
Матеріал:
- оксамитова тканина
Колір:
- сірий
Інше:
- розкладання за допомогою ручки
- металічний механізм з пружинною підтримкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 957 ₴










