Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Поворотне крісло FR11-FX Бежевий/Чорний
Крісло має сидіння, що обертається на 360 градусів
Розміри:
- ширина сидіння: 48 см
- загальна ширина: 72 см
- висота сидіння: 50 см
- загальна висота: 90 см
- глибина сидіння: 51 см
- подушка: 30x21 см
Матеріал
- оббивка: тканина Maloy
- каркас: метал, пофарбований порошковим способом
Колір:
- оббивка: бежевий
- каркас: чорний
Інше:
- обертове сидіння
- подушка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Хрестовина з колесами |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 701 ₴






