Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл обідній ADAM 80*80 дуб Артизан/Чорний
Висота
75
Довжина
80
Ширина
80
Матеріал стільниці
Ламінований ДСП
Колір каркаса
Чорний
Форма
Квадратна
Кількість місць за столом
4
Каркас
МДФ
Висота
75
Довжина
80
Ширина
80
Матеріал стільниці
Ламінований ДСП
Колір каркаса
Чорний
Форма
Квадратна
Кількість місць за столом
4
Каркас
МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 735 ₴



