Поворотне крісло велюр FB7-FX Рожевий/Золото (FURNITEX)
- В наявності
- Код: 19086
5 650 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Поворотне крісло велюр FB7-FX Рожевий/Золото
Розміри:
- ширина: 43 см
- глибина: 49 см
- загальна висота: 76-82 см
- висота сидіння: 41-51 см
Матеріал
- оббивка: велюр
- основа: хром
Колір:
- сидіння: рожевий
- основа: золота
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 650 ₴



