Розкладне крісло реклайнер FR9-FX Сірий (FURNITEX)
- В наявності
- Код: 19179
13 651 ₴
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладне крісло реклайнер FR9-FX Сірий
Розміри:
- загальна висота: 105 см
- загальна ширина: 76 см
*незабаром більше розмірів
Матеріал:
- оксамитова тканина
Колір:
- сірий
Зовнішні розміри
Загальна висота: 105 см
Загальна ширина: 76 см
Загальна глибина: 93 см
Висота до підлокітника: 61 см
Розміри сидіння та спинки
Ширина сидіння: 50 см
Глибина сидіння: 50 см
Висота сидіння від підлоги: 46 см
Висота спинки (вимірюється від сидіння): 70 см
Інше:
- електричне розкладання
- металевий механізм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Поворотний механізм | Немає |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Наявність підлокітників | Да |
| Тип меблів | крісло |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 см |
| Глибина | 93 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота | 1050 |
| Висота сидіння | 460 см |
- Ціна: 13 651 ₴









